XXX porn Mobil Porn Teen Porn porn film Porn tube XnXX mature porn  Nga vendi
Web Faqja zyrtare e PDSH-se
Has shqiptar

Nga vendi

Kryetari i PDSH-së priti në takim Zëvendës Shefin e Misionit në Ambasadën e SHBA në vend, z.Barton J. Putney‏

Kryetari i PDSH-së, z.Menduh Thaçi priti në takim Zëvendës Shefin e Misionit në Ambasadën e SHBA në vend, z.Barton J. Putney

Read more...

Kryetari i PDSH-së në takim me Drejtorin e Drejtorisë për zgjerim në Komisionin Evropian z.Kristian Danielson‏

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi në takim me Drejtorin e Drejtorisë për zgjerim në Komisionin Evropian z.Kristian Danielson.

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim delegacionin e lartë të MPJ të Suedisë

Kryetari i PDSH-së, z.Menduh Thaçi priti në takim delegacionin e lartë të MPJ të Suedisë.

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim Ambasadorin e OSBE-së z.Ralf Breth

Kryetari i PDSH-së, z.Menduh Thaçi priti në takim Ambasadorin e OSBE-së në vend, z.Ralf Breth

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim përfaqësuesit e DSHM-së

Kryetari i PDSH-së, z.Menduh Thaçi sot në selinë e partisë priti përfaqësuesit e Diasporës Shqiptare të Maqedonisë.

Read more...

BDI edhe me 6 muaj mashtrime dhe rrena

Konferencë për shtyp e deputetit të PDSH-së z.Imer Aliu:

Read more...

Konkluzat e Kuvendit qendror të PDSH-së 2014

Kuvendi qendror i PDSH-së shqyrtoi dhe miratoi raportin e shtabit qendror lidhur me zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare të vitit 2014 dhe solli këto konkluza:

Read more...

Konferencnë për shtyp e deputetit të PDSH-së, z.Bekim Fazliu

Sot deputeti i PDSH-së, z.Bekim Fazliu mbajti konferencë për shtyp:

Read more...

PËRGJIGJE PREJ SHQIPTARVË NDAJ LETRËS SË PSEUDOAKADEMIKËVE

Shqiptarë mbani frymën! Na folën nëpërmjet një letre akademikë, intelektual  e analistë madje siç thuajnë  vetë, na qenkan shqiptar(?!)

Read more...

Si BDI ashtu edhe Alsat-M në panik‏

Sot anëtari i kryesisë qendrore, z.Orhan Ibrahimi mbajti konferencë për shtyp:

Read more...

BDI në panik‏

Sot anëtari i kryesisë qendrore, z. Bekim Fazliu mbajti konferencë për shtyp:

Read more...

Kryetari i PDSH-së merr pjesë në ceremoninë organizuar nga Presidenti i R. Shqipërisë‏

Në ceremoninë solemne të zhvilluar dje në Pallatin e Brigadave, Presidenti i Republikës, Bujar Nishani nderoi atdhetarin e shquar Hasan Prishtina (pas vdekjes) me “Dekoratën e Flamurit Kombëtar”.

Read more...

PDSH demanton Ali Ahmetin: “Për rezilin turpi s’është asgjë”

Pas intervistës së Ali Ahmetit dhënë për mediat në Shqipëri, ku mes tjerash kryetari i BDI-së thotë se ka komunikim mes partisë së tij dhe Partisë Demokratike Shqiptare të Menduh Thaçit, e ka demantuar sot nënkryetari i PDSH-së Ernad Fejzullahu i cili deklaroi:

Read more...

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi në takim me Ambasadorin amerikan, z.Paul Wohlers

Kryetari i PDSH-së z. Menduh Thaçi realizoi takim zyrtar në Ambasadën amerikane në Shkup ku takoi ekselencën e tij, z. Paul D. Wohlers.

Read more...

Deklaratë e anëtarit të Kryesisë Qendrore të PDSH-së, z.Imer Aliu

Read more...

Ali Ahmeti përkrah Car Dushanit si më meritori për projektin Shkupi 2014

Sot Rinia Demokratike Shqiptare mbajti konferencë për shtyp:

Read more...

Musa Xhaferi me shtëpi milionëshe

Sot anëtari i kryesisë qendrore, z. Orhan Ibraimi mbajti konferencë për shtyp lidhur me aferat korruptive të funksionarëve të lartë të BDI-së:

Read more...

PDSH dorëzon në anti-korrupsion dosjen e krimit të BDI-së

Sot para godinës së anti-korrupsionit anëtari i kryesisë qendrore të PDSH-së, z. Bekim Fazliu mbajti konferencë për shtyp lidhur me aferat korruptive të funksionarëve të lartë të BDI-së:

Read more...

BDI dhe Ali Ahmeti me postë kërcënojnë shqiptarët

Konferencë për shtyp e kandidatit për deputet z.Bekim Fazliu:

Read more...

Terrori dhe huliganizmi i BDI-së ndaj shqiptarëve ska të ndalur

Sot në zyrat e Partisë Demokratike Shqiptare në Çair anëtari i kryesisë qendrore, Bekim Fazliu mbajti konferencë për shtyp lidhur me terrorin dhe huliganizmin e BDI-së ndaj shqiptarëve, të cilën e transmetojmë të plotë në vazhdim.

Read more...

Nënkryetari i PDSH-së z.Fejzullahu merë pjesë në manifestimin në Kukës

Read more...

Shqiponjat e PDSH-së fluturuan shumë bukur

Pas mbylljes të vendvotimeve së raundit të parë të zgjedhjeve presidenciale, kandidati i vetëm shqiptar prof. Iljaz Halimi dhe Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaci mbajtën konferencë për shtyp.

Read more...

Konferencë për shtyp e z.Imer Aliu

Pas mbylljes së vendvotimeve ne ora 19:00, në konferencë për shtyp z.Imer Aliu deklaroi:

Read more...

DSHM përkrah shqiptarin Iljaz Halimi për president

Diaspora për Shqiptarët e Maqedonisë (DSHM), e menaxhuar nga imami Musa Lamallari (Tim Shkupi) dhe përfaqësues tjerë në SHBA, Europë dhe Australi në zgjedhjet që do të mbahen më 13 prill 2014 për kryetar të Maqedonisë përkrah fuqishëm kandidatin prof.Iljaz Halimin i cili është i vetmi kandidat shqiptar në këto zgjedhje.

Read more...

Edhe një dëshmi për aferat korruptive të Talatit

Sot në zyrat e Partisë Demokratike Shqiptare në Çair anëtari i kryesisë qendrore, z. Bekim Fazliu mbajti konferencë për shtyp lidhur me aferat korruptive të funksionarëve të lartë të BDI-së:

Read more...

PDSH: "Artan Grubi dokumenton krimin elektoral të BDI-së"‏

Sot në zyrat e Partisë Demokratike Shqiptare në Çair anëtari i kryesisë qendrore, z. Muhanet Thaci mbajti konferencë për shtyp lidhur me aferat korruptive të funksionarëve të lartë të BDI-së:

Read more...

RDSH: BDI-ja 12 vite na gënjeu për Bibliotekën dhe Teatrin

Ne si RDSH, jemi sot këtu para Biblotekës dhe Teatrit te Tetovës, objekte të premtuara dhe të realizuara nga BDI.

Read more...

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi viziton varrin e Arben Xhaferit‏

Në vigjilje të fushatës zgjedhore parlamentare, Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi bëri homazhe pranë varrit të të ndjerit Arben Xhaferi.

 

 

 

 

 

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim Ambasadoren Steinaker‏

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi sot në selinë qendrore të partisë priti në takim Ambasadoren e Gjermanisë në vend, znj.Gudrun Steinaker dhe këshilltarin e saj.

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim Ambasadorin amerikan z.Pol Volers

Kryetari i PDSH-së, z.Menduh Thaçi priti në takim Ambasadorin amerikan në vend, ekselencën e tij, z. Pol Volers.

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim Ambasadorin e Bashkimit Evropian z.Aivo Orav

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi sot në selinë qendrore të partisë priti në takim Ambasadorin e Bashkimit Evropian, z.Aivo Orav.

Read more...

PDSH: Edhe Fatmir Besimi i zhytur në korrupsion!

Sot në zyrat e Partisë Demokratike Shqiptare në Çair anëtari i kryesisë qendrore, z.Gazmend Aliu mbajti konferencë për shtyp lidhur me aferat korruptive të funksionarëve të lartë të BDI-së:

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim Ambasadorin e Suedisë dhe të Malit të Zi

Kryetari i PDSH-së priti në takim Ambasadorin e Suedisë, z. Mat Staffansson dhe Ambasadorin e Malit të Zi, z.Dushan Mërdoviq

Read more...

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image