Lajme

Kryetari Thaçi: Urime 16-vjetorin e Pavarësisë Kosovë !

Pinterest LinkedIn Tumblr

Me rastin e Pavarësisë së Kosovës,  kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi, përmes një postimi në profilin e tij në rrjetet sociale uroi festën madhështore.

“Gëzuar 16-vjetorin e Pavarësisë Kosovë!
Në këtë ditë, kujtojmë të gjithë ata që punuan për Kosovën e lirë dhe sovrane!
Në emër të Partisë Demokratike Shqiptare përcjell urimet me rastin e përvjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës dhe uroj që shumë shpejt 🇽🇰 të bëhet pjesë e BE & NATO”, ka shkruar kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi në rrjetin social X.
Sekretariati për informim PDSH

Write A Comment

USAAlbania