Lajme

Kryetari Thaçi për homazhe tek varri i Arbën Xhaferit

Pinterest LinkedIn Tumblr

Në 11-vjetorin e ndarjes nga jeta të ish-kryetarit të PDSH-së z.Arbën Xhaferi, sot Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi kreu homazhe dhe vendosi kurorë me lule tek varri i të ndjerit.

Qoftë i përjetshëm kujtimi për ty!

Shërbimi për informim PDSH

15.08.2023

 

Write A Comment

USAAlbania