Lajme

Kryetari Thaçi, uroi 23-vjetorin e themelimit të AAK-së

Pinterest LinkedIn Tumblr

Sot me rastin e 23-vjetorit të themelimit të partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe me ftesë të kryetarit të AAK-së, z.Menduh Thaçi morri pjesë në eventin për shënimin e pervjetorit. Kryetari Thaçi i uroi homologut z.Haradinaj përvjetorin e themelimit të partisë!

Sektori për informim – PDSH

02.05.2023

 

Write A Comment

USAAlbania