Lajme

Kryetari Thaçi, Uroi fillimin e muajit Ramazan

Pinterest LinkedIn Tumblr

Me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit, kryetari Thaçi përmes një postimi në profilin e tij në rrjetet sociale uroi besimtarët Islam.

“Të nderuar besimtarë të fesë Islame,

Në vigjilje të muajit të shenjtë të Ramazanit, uroj që këtë muaj ta kalojmë duke transmetuar mesazhe tolerance e mirëkuptimi.
Ju dëshiroj agjërim të lehtë dhe lutje të pranuara gjatë këtij muaji të bekuar”, ka shkruar kryetari Thaçi.

Shërbimi për informim – PDSH

Tetovë, 22.03.2023

Write A Comment

USAAlbania