Lajme

Menduh Thaçi shpreh ngushëllime për familjet pas tërmeteve në rajonin e Turqisë

Pinterest LinkedIn Tumblr

Pas tërmeteve  të njëpasnjëshme në Rajonin e Turqisë ku u plagosën dhe humbën jetën mijëra persona, kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi ka reaguar përmes një statusi në rrjetet sociale.

“Shpreh ngushëllimet e mia të sinqerta për gjithë familjet që sot humbën të afërmit e tyre pas tërmeteve në rajonin e Turqisë, ndërsa të lënduarve Ju dëshirojmë shërim sa më të shpejtë”, ka shkruar kryetari Thaçi.

Link tek statusi në Twitter

Write A Comment

USAAlbania