Lajme

Kalime te reja nga Aleanca në PDSH

Pinterest LinkedIn Tumblr

Postimi i plotë i Mevludin Saliut ne rrjetin social Facebook:

Anëtari i kryesisë së degës së Aleancës për Shqiptarët në Kumanovë, Mevludin Saliu, si dhe Besmir Haqifi, Dashmir Shabani, Berat Haqifi, Shkëlqim Sulejmani, Gazmend Latifi kalojnë në radhët e Partisë Demokratike Shqiptare, si rezultat i paknaqësive të mëdha sa i përket funksionimit dhe koalicioneve të dyshimta në mes Aleancës dhe Alternativës. Si rezultat i paknaqësive të këtilla dhe koalicionimeve të dyshimta, Ne kalojmë në radhët e Partis Demokratike Shqiptare, si parti e cila është subjekti i vetëm që kujdeset për çështjet kombëtare dhe mirëqenjen sociale të Shqiptarve. Në ditët në vijim priten edhe kalime të anëtarve tjerë të ksaj dege në PDSH…

Image may contain: 4 people, people sitting and indoor

Image may contain: 5 people, people standing and outdoor

Write A Comment

USAAlbania