Lajme

Menduh Thaçi përkujton ditëlindjen e Arbën Xhaferit

Pinterest LinkedIn Tumblr
Sot në 72 vjetorin e lindjes së Arbën Xhaferit, kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi dhe kryesia e ngushtë, bënë homazhe tek varri i tij në varrezat e qytetit në Tetovë.
Njerëzit si Arbëni kanë vetëm ditëlindje. Kujtimi për të do të jetojë gjithmonë!
Shërbimi për Informim – PDSH

Write A Comment

USAAlbania