XXX porn Mobil Porn Teen Porn porn film Porn tube XnXX mature porn  Info qendra
Web Faqja zyrtare e PDSH-se
Has shqiptar

Nga vendi

PDSH mbajti kuvende zgjedhore në komunën e Dollnenit dhe Krushevës

 

 

 

Read more...

Euro-deputeti Kristian Vigenin në takim më përfaqësues të Lartë të PDSH-së

 

 

 

Read more...

Kryetari i PDSH-së mori pjesë në Kongresin e përgjithshëm zgjedhor të LSI-së

 

 

 

Read more...

PDSH: Edhe një buxhet diskriminues për shqiptarët

 

 

 

Read more...

Kryesia qendrore e Partisë Demokratike Shqiptare mbajti mbledhje

 

 

 

Read more...

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi në takim me Ambasadorin amerikan, z.Paul Wohlers

 

 

 

Read more...

Vendimet e Kryesisë qendrore të PDSH-së

 

 

 

Read more...

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi priti në takim ish Presidentin kroat z.Stjepan Mesiç

 

 

 

Read more...

Bekim Fazliu zgjidhet Kryetar i shtabit qendror zgjedhor të PDSH-së

 

 

 

Read more...

Përderisa Ali Ahmeti është në prehrin e Gruevskit nuk ka dorën e Menduh Thaçit

 

 

 

Read more...

Forumi i Gruas së PDSH-së morri pjesë në Kongresin e Forumit të Gruas së PS-së

 

 

 

Read more...

Kryeministri Berisha pret Kryetarin e Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi

 

 

 

Read more...

Kryetari i PDSH-së takon Ambasadorin e BE-së Aivo Orav dhe drejtorin e Drejtoratit për zgjerim Stefano Sanino

 

 

 

Read more...

z.Hamit Sadiku zgjidhet kryesues i listës për këshilltarë komunal në Kërçovë

 

 

 

Read more...

z.Zijadin Sela kandidat i PDSH-së për Strugën

 

 

 

Read more...

Orhan Ibrahimi: BDI-ja lejoi që krerët shtetëror serb të shënojnë përvjetorin e gjenocidit ndaj shqiptarëve

 

 

 

Read more...

Deklarata e nënkryetarit të PDSH-së z.Miat Sadiku‏

Komisioni për lustrimin në Maqedoni ç’do ditë e më tepër e bën qasjen selektive parim të punës së këtij komisioni. Rasti i fundit i lustimit të ish ministri të punëve të brendshme Tomisllav Çokrevski, për të cilin komisioni verifikon që ai ka dhënë urdhër për përndjekjen e VMRO-së, komisioni “rastësisht” harron të potencojë edhe përndjekjen e dokumentuar të veprimtarëve asaj kohe të PDSH-së, në veçanti të kryetarit të saj z.Menduh Thaçit, të cilit  policia sekrete maqedonase, edhe gjatë periudhës së ushtrimit të detyrës së ish ministrit të lustruar, i harton një dosje voluminoze prej gati 4.200 faqe.

Read more...

Fjala e Kryetarit të PDSH-së z.Menduh Thaçi në Konventën Kombëtare të LSI-së në Tiranë.

Read more...

Imer Aliu: Buxheti i 10-të antishqiptar i BDI-së

Read more...

Ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë priti Kryetarin e PDSH-së

 

 

 

Read more...

Gazmend Aliu: Statistët e BDI-së i ka kapur histeria

Read more...

HomeInfo qendra
Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image