XXX porn Mobil Porn Teen Porn porn film Porn tube XnXX mature porn  Nga vendi
Web Faqja zyrtare e PDSH-se
Has shqiptar

Nga vendi

Kompanitë e blerjes manipulojnë me duhan-prodhuesit

Konferencë për shtyp e anëtarit të kryesisë qendrore të PDSH-së nga dega Dollnen, z. Sevgani Ibraimi:

Read more...

Telegram urimi drejtuar Kryeministrit të Republikës së Kosovës

Drejtuar Kryeministrit të Republikës së Kosovës,  z. Hashim Thaçi

Read more...

Telegram urimi drejtuar Presidentes të Republikës së Kosovës

Drejtuar Presidentit të Republikës së Kosovës, znj. Atifete Jahjaga

Read more...

Rinia e PDSH-së në aksion humanitar

Rinia Demokratike Shqiptare – dega Tetovë, dje më datë 16 Shkurt 2014 vizitoi malësinë e Tetovës dhe ndau ndihma në shume lagje të Tetovës si dhe në fshatrat e malësisë të Tetovës, gjegjësisht në fshatrat Brodec, Veshallë, Bozovcë, Shipkovicë, Llacë dhe Vicë.

Read more...

Reagimi i deputetit të PDSH-së z.Bekim Fazliu‏

Zgjohu tenton ti përgjumë shqiptarët!

Nuk ka force njerëzore që mund ta ndal hovin e një Ideje të cilës i ka ardhur koha, aq më pak dikush si Artan Grubi apo dylberët e tjerë për një përdorim, të cilët veç më disa vite po aktrojnë kinse angazhim në interes të shqiptarëve.

Read more...

Konferencë për shtyp e deputetit të PDSH-së z.Bekim Fazliu:

“Zgjohu” edhe në ato pak raste kur zgjohet, fatkeqësisht flet jerm, njëjtë si shefi i vet, Alia. Kur zgjohet “Zgjohu”, zbulon fytyrën e vërtetë, se janë tellall i BDI-së e hiç gjë më shumë!

Read more...

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi në takim me Drejtorin e Drejtorisë për zgjerim në Komisionin Evropian z.Kristian Danielson

Pas takimit Kryetari i PDSH-së për përfaqësuesit e mediave deklaroi:

Read more...

Reagimi i PDSH-së ndaj deklaratë s së BDI-së lidhur me zgjedhjet e parakohshme

 

 

 

Partia Demokratike Shqiptare vlerëson se kjo është edhe një lojë tjetër, një konflikt virtual, ndërmjet partnerëve të koalicionit dhe një shërbim që BDI përsëri po ja bën VMRO-së.

Read more...

Intervista e Kryetari të PDSH-së z.Menduh Thaçi në emisionin “Studio e Hapur” të Eni Vasilit në “News24”

Read more...

Kryetari i PDSH-së, z.Menduh Thaçin në drekë pune me ministrin e Jashtëm të Shqipërisë, z.Ditmir Bushati

Në kuadër të  prioriteteve të politikes rajonale, përfshi intensifikimin e dialogut me faktorin politik shqiptar në rajon, ministri i Jashtëm i Shqipërisë z.Ditmir Bushati pati një drekë punë në Pogradec me kryetarin e PDSH-së, z.Menduh Thaçin.

Read more...

PDSH organizoi Akademi përkujtimore në përvjetorin e ditëlindjes së Arbën Xhaferit

Me rastin e përvjetorit të ditëlindjes së ish kryetarit Arbën Xhaferi, Partia Demokratike Shqiptare organizoi Akademi përkujtimore në Hotel “Liraku” në Tetovë, ku të pranishëm ishin kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi, strukturat më të larta partiake si dhe shumë mysafirë të tjerë, mes të cilëve analisti dhe publicisti i mirënjohur z.Baton Haxhiu si dhe gazetari i mirënjohur z.Faik Mustafa.

Read more...

PDSH përkujton ditlindjen e Arbën Xhaferit

Sot Partia Demokratike Shqiptare shënoi ditëlindjen e ish kryetarit tashmë të ndjerit Arbën Xhaferi.

Read more...

Kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi në takim me Ambasadorin amerikan, z.Paul Wohlers

Kryetari i PDSH-së z. Menduh Thaçi realizoi takim zyrtar në Ambasadën amerikane në Shkup ku takoi ekselencën e tij, z. Paul D. Wohlers.

Read more...

Kryetari I PDSH-së z.Menduh Thaçi takoi z.Ramush Haradinaj

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi realizoi takim pune në selinë qendrore të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Prishtinë, ku u takua me kryetarin z.Ramush Haradinaj.

Read more...

Dëmi konsensual i BDI-së, vota shqiptare vazhdon të jetë e pabarabartë me votën maqedonase!

Konferencë për shtyp e deputetit të PDSH-së z.Bekim Fazliu:

Read more...

Dega e PDSH-së Tetovë mbajti kuvend zgjedhor

Te shtunën me 11.01.2014 në sallën e Kuvendit Komunal të Tetovës, dega e PDSHsë - Tetovë mbajti kuvend zgjedhor ku për kryetar të ri u zgjodh z.Arben Demiri. Punimet e kuvendit i ndoqi edhe Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi, struktura partiake e degës si dhe mysafir të tjerë.

Read more...

Kryetari i PDSH-se realizoi takim me Kryetarin e PD-së z.Lulzim Basha

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, sot ka realizuar një vizitë zyrtare në Tiranë, me ç'rast u takua me kryetarin e PD-së z.Lulzim Basha.

Read more...

Mesazhi i Kryetarit të PDSH-së për vitin 2014

Partia Demokratike Shqiptare sot në Tetovë, organizoi koktejin tradicional të fundvitit. Me këtë rast, Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z. Menduh Thaçi, drejtoi mesazhin dhe urimet e tij për vitin e ardhshëm:

Read more...

Konferenca e VII-të e FGSH-së, Meral Uzeiri-Ferati ri-zgjidhet Kryetare e Forumit

Në Pallatin e Kulturës në Gostivar u mbajt Konferenca 7-të zgjedhore e Forumit të Gruas Shqiptare (FGSH). Në këtë Konferencë ishte i pranishëm Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi, grupi parlamentar, dhe mysafirë të tjerë.

Për kryetare të forumit të gruas së PDSH-së u rizgjodh znj.Meral Uzeiri-Ferati, e cila falënderoi delegatet për mbështetjen në rizgjedhjen e saj duke deklaruar:

Read more...

Kryetari i PDSH-se realizoi takim me Kryeministrin shqiptar, z.Rama.

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, sot ka realizuar një vizitë zyrtare në Tiranë, me ç'rast u takua me kryeministrin e Republikës së Shqipërisë, z. Edi Rama.

Read more...

Forumi i gruas së PDSH-së organizoi kuvende zgjedhore në Tetovë dhe Gostivar

Forumi i gruas së Partisë Demokratike Shqiptare organizoi kuvende zgjedhore në disa degë të saj. Punimet e kuvendeve i ndoqën përfaqësues të kryesisë qendrore të partisë dhe të forumit të gruas, ku ditën e Diell u mbajtën kuvendet në degën e Tetovës dhe Gostivarit.

Read more...

Kryetari i PDSH-së priti në takim Përfaqësuesin e Sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së dhe shef i zyrës së OKB-së në Beograd, z.Piter N. Dju

Në takim, bashkëbiseduesit shkëmbyen mendime rreth çështjeve aktuale politike në vend dhe situatën në rajon, me qëllim për të gjetur mënyra për të mbështetur dhe rritur më tej bashkëpunimin rajonal.

Read more...

Forumi i gruas së PDSH-së organizoi kuvende zgjedhore në disa degë të saj

 

 

 

Forumi i gruas së Partisë Demokratike Shqiptare organizoi kuvende zgjedhore në disa degë të saj. Punimet e kuvendeve i ndoqën përfaqësues të kryesisë qendrore të partisë dhe të forumit të gruas, ku ditën e Shtunë u mbajtën kuvendet në Dibër, Strugë dhe Ohër, ndërsa të Diellën, u mbajtën kuvendet e degëve në Çair, Butel dhe Kumanovë.

Read more...

REAGIM

Pas 6 vitesh në Qeveri në dy mandate, pas 6 buxhetesh të miratuara nga ana e tyre që me paratë e shqiptarëve financon projektin Shkupi 2014, sot, pa fije turpi, Ali Ahmeti dhe BDI e bënë tentimin e fundit për t'u shfajësuar para votuesve të vetë për veprat e qeverisjes me Gruevskin, kjo e fundit me vendosjen e përmendores së Car Dushanit është kulmi!

Read more...

KOMUNIKATË

 

 

 

Atëherë kur Ali Ahmeti dhe BDI i mundësuan me ligj policisë së Serbisë të patrullojë nëpër vendbanimet shqiptare, ne paralajmëruam se ky veprim nuk ishte fundi, por fillimi i pranisë serbe në Maqedoni.

Read more...

Rinia Demokratike Shqiptare mbajti Konferencë vjetore të 10-të me radhë

 

 

 

Në konferencën madhështore e cila u organizua në Pallatin e kulturës në qytetin e Kumanovës, Rinia Demokratike Shqiptare mbajti Konferencën vjetore, të 10-të me radhë. 

Read more...

PDSH sot përkujton ditëlindjen e Arbën Xhaferit

 

Një delegacion i Partisë Demokratike Shqiptare i udhëhequr nga kryetari Menduh Thaçi me ratsin e ditëlindjes së ish kryetarit të ndjerë të kësaj partie Arbën Xhaferi sot para dite ka bërë homazhe tek varri i tij.

Me këtë rast kryetari Menduh Thaçi i shoqëuar nga deputetët e kësaj partie ka vendosur kurora me lule pranë varrit të ish kryetarit të kësaj partie Arbën Xhaferi. 

Read more...

Telegram urimi për 28 Nëntor

28 Nëntori ka qenë dhe mbetet simbol i krenarisë, qëndresës dhe vendosmërisë së popullit shqiptarë. Duke shënuar këtë ditë asnjëherë nuk do të harrojmë gjurmët e së kaluarës sonë.

Kjo ditë edhe një herë na mëson se si duhet sakrifikuar dhe luftuar për të drejtat tona. Shqiptarët e Maqedonisë nuk do të lejojnë që vlerat e brezave të kaluar të zbehen e aq më tepër të nëpërkëmben. Ne si shqiptarë kemi fituar shumë beteja, andaj edhe këtë betejë do ta fitojmë.

Në emrin tim personal dhe në emër të Partisë Demokratike Shqiptare Ju uroj juve dhe të gjithë shqiptarëve kudo që janë Ditën e Flamurit. 

Urime, shëndet dhe suksese.

Read more...

Rinia Demokratike Shqiptare mbajti kuvende zgjedhore në Tetovë, Gostivar dhe Negotinë

 

Partia Demokratike Shqiptare të Dielën në Tetovë, Gostivar dhe Negotinë mbajti kuvendet e degëve në kuadër të Rinisë Demokratike Shqiptare. Në punimet e kuvendit u zgjodhën kryetarët e rijnë të degëve. Në degën e Tetovës për kryetar të Rinisë Demokratike Shqiptare u zgjodh Astrit Memeti, në degën e Gostivarit, Jeton Beqiri, kurse në degën e Negotinës, Mumin Veseli. Në punimet e kuvendeve prezent ishte edhe kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi, i cili përshëndeti punimet e kuvendeve dhe shpërndau libreza anëtarësimi qindra të rinjve.

Në punimet e kuvendit të degës së Rinisë Demokratike Shqiptare në Tetovë, kryetari i PDSH-së në fjalimin e tij mes të tjerave u shpreh:

Read more...

Telegram urimi me rastin e ditës së Alfabetit shqip

Sot përkujtojmë 105 vjetorin e mbajtjes së Kongresit të Manastirit ku u themelua Alfabeti i përbashkët shqip, përkujtojmë angazhimin e lartë të rilindësve tanë edhe kontributin e tyre në unifikimin e alfabetin shqip.

Është obligimin i secilit prej nesh që të vazhdojmë misionin e rilindësve tanë duke kultivuar gjuhën, kulturën, traditat shqiptare, si vlera mbi të cilat është ndërtuar kombi ynë.

Kam kënaqësinë që në emrin tim personal dhe në emër të Partisë Demokratike Shqiptare t’iu uroj gjithë shqiptarëve Ditën e Alfabetit Shqip. 

Read more...

Rinia Demokratike Shqiptare mbajti kuvende zgjedhore në Bogovinë, Bërvenicë, Tearcë dhe Zhelinë‏

 

Partia Demokratike Shqiptare të Dielën në Bogovinë, Bërvenicë, Tearcë dhe Zhelinë mbajti kuvendet e degëve në kuadër të Rinisë Demokratike Shqiptare. Në punimet e kuvendit u zgjodhën kryetarët e rijnë të degëve. Në degën e Bogovinës për kryetar të Rinisë Demokratike Shqiptare u zgjodh Xhevit Dauti, në degën e Bërvenicës, Kujtim Idrizi, në degën e Tearcës, Mentor Saliu, kurse në degën e Zhelinës, Valbon Azizi. Në punimet e kuvendeve prezent ishte edhe kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi, i cili përshëndeti punimet e kuvendeve dhe shpërndau libreza anëtarësimi qindra të rinjve.

Në punimet e kuvendit të degës së Rinisë Demokratike Shqiptare në Bogovinë, kryetari i PDSH-së në fjalimin e tij mes të tjerave u shpreh:

Read more...

Rinia Demokratike Shqiptare mbajti kuvende zgjedhore në degët e Shkupit‏


Rinia Demokratike Shqiptare mbajti kuvende zgjedhore në degët e Studeniçanit, Çairit, Shuto Orizares dhe Sarajit.

Read more...

Rinia Demokratike Shqiptare mbajti kuvende zgjedhore në degët e Strugës, Ohrit dhe Dollnenit

Partia Demokratike Shqiptare të Shtunën në Strugë, Ohër, dhe Dollnen mbajti kuvendet e degëve në kuadër të Rinisë Demokratike Shqiptare. Në punimet e kuvendit u zgjodhën kryetarët e rijnë të degëve. Në degën e Strugës për kryetar të Rinisë Demokratike Shqiptare u zgjodh Gojart Kaba, në degën e Ohrit, Faton Huseini, kurse në degën e Dollnenit, Orhan Asani. Në punimet e kuvendeve prezent ishte edhe kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi, i cili përshëndeti punimet e kuvendeve dhe shpërndau libreza anëtarësimi qindra të rinjve.

Në punimet e kuvendit të degës së Rinisë Demokratike Shqiptare në Strugë, kryetari i PDSH-së në fjalimin e tij mes të tjerave u shpreh: 

Read more...

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image